Vltavín (moldavit) je drahý kámen, který se vyskytuje pouze v České republice. Vysoké frekvence vltavínu mohou zvýšit Vaše vibrace. Jeho nejsilnější vlastností je pomáhat otevírat třetí oko. Působí též v oblasti srdce. Jeho vibrace jsou velmi silné a účinné pro naše ledviny, které bývají zatěžovány emocemi. Zelená barva vltavínu je barvou regenerace a sebeuzdravení. Vltavín patří do skupiny vysokofrekvenčních krystalů.  Ideální drahý kámen pro rozvíjení intuice.
„Vltavín (moldavit) je drahý kámen, který se vyskytuje pouze v České republice. Vysoké frekvence vltavínu mohou zvýšit Vaše vibrace. Jeho nejsilnější vlastností je pomáhat otevírat třetí oko. Působí též v oblasti srdce. Jeho vibrace jsou velmi silné a účinné pro naše ledviny, které bývají zatěžovány emocemi. Zelená barva vltavínu je barvou regenerace a sebeuzdravení. Vltavín patří do skupiny vysokofrekvenčních krystalů. Ideální drahý kámen pro rozvíjení intuice.

Zelená – barva přírody, léčení, klidu, vyrovnanosti, zotavení, uklidnění, harmonizace, omlazení
4. čakra, srdeční (anaháta)
Země – je nám všem matkou, která nás živí a zabezpečuje nám stabilitu. Starodávné národy uctívaly Zemi jako bohyni, modlili se k ní. Prosili ji o plodnost a dostatek potravy. Je spojovacím článkem pro všechny živé bytosti.

Více mandal Vltavínu

Další zelené mandaly

Další mandaly čtvrté čakry

Jiné naše mandaly Země